Hizmetler

Ariya malın zamanında teslim edilmesi bilinciyle hareket eder. Gümrüklerden geçiş izni problemi olmayan Türk ve yabancı plakalı araçlarla karayolu taşımacılığı gerçekleştirilir.

GÜMRÜKLEME

Ariya, müşterilerinin gümrükleme ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek, sahip olduğu kurumsal bilgi birikimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, en ideal çözüm yollarını geliştiren, sektördeki öncü aktörlerdendir.

DEPOLAMA

Bizi arayarak eşya depolama hizmetimizden yararlanabilir, eşyalarınızın durumunu sorgulayabilir ayrıca en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

SİGORTA HİZMETLERİ

Ariya hizmetleri ile sağlığınız, hayatınız, eviniz, arabanız ve emeklilik günleriniz için riskleri en aza indirin.

AKREDİTİFLİ TAŞIMA

Akreditifli ödeme şekli, uluslararası ticarette kullanılan önemli bir ödeme şeklidir.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Ariya Lojistik; Kıtalararasında engel oluşturan denizleri size yol ediyor... Karayolu ile ulaşması uygun olmayan dış ticaret yükleriniz, parsiyel ya da komple olarak tüm dünya limanları arasında taşıma hizmeti veren Ariya'nın uzman kadrosu ile dünyanın önemli limanlarına sigorta güvenceli düzenli sevkiyatlar ve tarifeli seferlerle fırsat yaratıyor....

HAVAYOLU TASIMACILIĞI

Havayolu taşımacılığı günümüz koşullarında diğer taşıma türleri içinde büyük bir önem taşımaktadır. İstanbul AHL ve Sabiha gökçen, İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa havaalanlarında kargolarınız için hizmet vermekteyiz. Yurt dışı gidecek kargolarınız ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DEMİRYOLU TASIMACILIĞI

Ariya Lojistik, tecrübeli ve profesyonel ekibiyle demiryolu taşımacılığı alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

DENİZYOLU TASIMACILIĞI

Ariya Lojistik malzemelerinizin zamanında ve güvenli bir şekilde varış noktasına teslim edilmesi bilinciyle hareket etmektedir. Gümrüklerden sorunsuz bir şekilde Türk ve yabancı plakalı araçlara sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Her türlü hava şartlarına ve yol şartlarına karşı; sudan etkilenmeyen özel brandalarla izole edilmiş ve yaşları 3 seneyi geçmemiş araçlar kullanılır. Malzemelerin alış noktasından itibaren gelişmiş teknoloji kullanılarak varış noktasına güvenli bir teslim etmek amaçlarımızın başında gelmektedir.

WE MAKE THE BUSINESS FLOW